Toad

Luksuslikkuse, privaatsuse ja väga isikupärastatud teeninduse – 1200 ruutmeetri suurune elegantne villa on jaotatud neljal korrusel koos avara privaatse aiaga. Korruseid ühendab lift ja sisemine pähklipuust trepp ning mida rikastab suurejooneline lühter. Villas on 6 elegantset kahekohalist tuba, 4 ühekohalist, 3 eksklusiivset superior-tuba ja suurepärane privaatse rõduga sviit.

1 (42)

Ühene tuba

Vanaaegsete puittaladega ja avarate katuseakendega katusekorruse ruumid pakuvad hubast atmosfääri. Toad mugavate voodite ja suurte vannitubadega. Toad suurusega 20-36 m².

1 (32)

Standardtuba

Luksuslikud toad kahe eraldi või ühe eriti laia voodiga. Tubadel on kõrged laed ja suured aknad, kust avaneb kaunis vaade mõisapargile. Toad suurusega 28-33 m².

1 (27)

Peretuba

Peretoas on kaks kõrvuti asetsevat magamistuba, mis on ühendatud läbi vannitoa. Suure akna ja imelisevaatega paarisvoodiga tuba ning kahe eraldi voodiga tuba. Toa suurus 44 m².

1 (13)

Superior tuba

Luksuslikud toad, kus on kaks eraldi voodit või üks eriti lai voodi. Mugavates tubades on vanni ja dušhiga vannituba. Toad suurusega 34-40 m².

1 (22)

Sviit

Sviit on tuba, kus on luksuslik 2,4 meetri laiune voodi, suur garderoob ja privaatne rõdu. 46 m² suurune valgusküllane luksuslikus toas on meeldivalt ruumi ja privaatne 33 m² suurune lamamistoolide ja söögilauaga rõdu, kust avaneb imeline vaade Pokardi orule.